Вторник, 27 октября, 2020

Міноборони заперечує, що курсанти забирають документи з ХНУПС після аварії АН-26: Це елемент інформаційної війни

Must Read

На Сумщине семейная пара пыталась ввезти из РФ радиоактивный авиаприбор

Сегодня ночью на КПВВ «Бачевск» в Сумской области были задержаны двое гражданских, которые пытались ввезти из РФ...

По мнению Байдена Россия является главной угрозой для США

В интервью телеканалу CBS кандидат в президенты США Джо Байден заявил, что считает Россию главной угрозой в...

Контрразведка СБУ задержала разыскиваемого боевика «ЛНР»

Сотрудниками СБУ в Новоайдарском районе Луганской области был задержан боевик так называемой группировки «ЛНР», который находился в...

25 серпня в авіакатастрофі АН-26 на Харківщині загинуло 25 осіб, ще один курсант згодом помер у лікарні. Вижити вдалося одній людині.

Міністерство оборони України назвало фейком та елементом інформаційної війни інформацію, що курсанти Харківського національного університету Повітряних сил після авіакатастрофи АН-26 начебто забирають документи, аби не продовжувати навчання.

Про це повідомляє MediaSapiens посилаючись на коментарі «Укрінформу» речниці міністра оборони України Світлана Павловська.

«Зараз в соціальних мережах почала ширитись думка про те, що начебто курсанти цього вищого навчального закладу забирають свої документи, аби надалі не продовжувати навчання. Це є наклепом. Це інформація, яка не відповідає дійсності. І ті, хто її розповсюджують, вони мають певні деструктивні наміри впливати на настрої наших громадян, взагалі не враховуючи те, що зараз ми знаходимося в особливий період у стані війни з агресором. Нічого такого не відбувається. Ніхто ніяких документів не забирає. Навпаки, сьогодні всі зайняті продовженням слідчих оперативних дій, пошуком фактів, які можуть свідчити про причини цієї трагедії. Зараз всі дуже згуртовані. Тому що рідні зазнали таку втрату і всі прагнуть допомогти», — сказала Павловська.

Вона додала, що в Україні йде інформаційна війна, а поширення подібних чуток – «це один із інструментаріїв внесення розколу і мотивування громадян на деструктивні дії».

«Тому що спочатку їх примушують думати інакше, а потім і діяти інакше. У такій ситуації трагедію використовують з деструктивною метою певні сили, аби ввести громадян в оману. Наразі ми повідомляємо, що ця інформація не відповідає дійсності. Ніхто не забирає документів. Ніхто нічого не робить. Навпаки всі надзвичайно згуртовані, тому що потрібно довести до кінця справу щодо з’ясування всіх обставин цієї трагедії. А потім по-людськи підтримати всіх, хто постраждав», — додала речниця міністра.

За її словами, згодом буде оприлюднено інформацію про кожного курсанта й офіцера, які загинули в авіакатастрофі на Харківщині.

Нагадаємо, ввечері 25 вересня біля аеродрому Чугуєва в Харківській області зазнав аварії військовий літак АН-26. На його борту здійснювали навчальний політ 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та семеро офіцерів.

Спочатку врятуватися вдалося двом чоловікам, проте один із них згодом помер від опіків у лікарні. Інший перебуває у стані середньої важкості, лікарі прогнозують, що через тиждень його зможуть виписати з медзакладу.

У Міноборони заявляють, що за кермом літака був досвідчений пілот, який міг посадити літак навіть із одним несправним двигуном. Причиною аварії попередньо вважають те, що літак зачепив крилом землю.

Президент оголосив 26 вересня днем жалоби. Згідно чинного законодавства, телеканали у цей день мають припинити трансляцію комедійних та еротичних фільмів, гумористичних, розважальних та музичних передач, що містять твори мажорного звучання, теле- і радіовікторин, музичних передач на замовлення у прямому ефірі.

Джерело: MediaSapiens

Лента

На Сумщине семейная пара пыталась ввезти из РФ радиоактивный авиаприбор

Сегодня ночью на КПВВ «Бачевск» в Сумской области были задержаны двое гражданских, которые пытались ввезти из РФ...

По мнению Байдена Россия является главной угрозой для США

В интервью телеканалу CBS кандидат в президенты США Джо Байден заявил, что считает Россию главной угрозой в плане нарушения безопасности и разрушения...

Контрразведка СБУ задержала разыскиваемого боевика «ЛНР»

Сотрудниками СБУ в Новоайдарском районе Луганской области был задержан боевик так называемой группировки «ЛНР», который находился в общегосударственном розыске по подозрению в...

Война в Карабахе и международные террористы: кого уничтожают ВС Азербайджана?

С самого начала войны в Карабахе весть об участии в ней террористов стали неотделимой части фронтовой хроники. Спустя несколько...

Глава МИД России Лавров «на коленях»: почему так вышло?

Ситуацию, которая в последнее время наблюдается в российской дипломатии, долгое время можно было охарактеризовать как «временные неудачи, связанные с объективными трудностями», пока...

Актуально