Понедельник, 18 января, 2021

Навіщо Жиріновський озвучив на шоу Солов’йова список публічних претендентів на престол Путіна

Must Read

Спасательная операция по затонувшему возле Турции сухогрузу продолжается

Согласно заявлению спикера МИД Украины Олега Николенко, на затонувшем у берегов Турции сухогрузе «Arvin» присутствовали 10 граждан Украины. После...

Морские круизы в Крым: российская пропаганда от одесских конструкторов

Сейчас российские медиа массово «раскручивают» анонсированное еще в конце 2020 поручения российского президента Путина премьеру РФ Михаилу Мишустин запустить...

Немецкий топ-менеджер Путина анонсировал возврат Крыма Украине

Получающий от Путина 600 тысяч евро в год «за заслуги» бывший канцлер Германии Герхард Шредер заявил, что «российская аннексия...

Придворний блазень Кремля Жиріновський озвучив на шоу Солов’йова список публічних претендентів на престол Путіна. З нашої точки зору є ще й непублічні. Серед публічних він доволі очікувано назвав:

  • прем’єра Михайла Мішустіна,
  • міністра оборони Сергія Шойгу,
  • главу Служби зовнішньої розвідки Сергія Наришкіна,
  • колишнього прем’єра Дмитра Медведєва,
  • губернатора Тульської області Олексія Дюміна,
  • голову Держдуми В’ячеслава Володіна,
  • голову Ради Федерації Валентину Матвієнко.

Про це повідомляє Telegram-канал ЧЕРГОВИЙПОКРАЇНІ.

Почнемо з кінця. Колишня українка Валька-стакан, яку прозвали так за вміння пити не п’яніючи, не має жодного шансу розглядатися на позицію спадкоємця. Однак, своєю собачою відданістю Путіну вона заробила собі місце біля трону.

Володіна навряд чи будуть просувати, у зв’язку з його гомосексуальними схильностями, які можуть бути надто сильно використані в медійному полі. Хоча, поза всяким сумнівом, він є одним з ключових гравців.

Щодо Дюміна чутки ходять вже не перший рік, але він, поки що, не є політиком загальноросійського масштабу.

Мєдвєдєв традиційно представляє крило старих «сислбів» (системних лібералів), які, нібито, воліють припинення конфронтації з Заходом та послаблення силовиків. Вже деякий час просуваються чутки про можливе призначення Кудріна на пост прем’єра, щоб продемонструвати Вашингтону прагнення закопати сокиру війни.

До того ж, Мєдвєдєв вже одного разу повністю виконав наказ Путіна потримати для нього трон. А отже, зарекомендував себе як надійний партнер.

Наришкін, Шойгу і Мішустін — це СВР, ГРУ та ФСБ…
Хоча, щодо тісного зв’язку між Мішустіним та Патрушевим-Бортніковим є серйозні сумніви. Скоріше за все існують і інші закадрові персонажі. Так чи інакше, розслідування Навального про отруєння і загальносвітова координація розвалу ФСБ на цій провальній операції, говорять про те, що силовиків намагаються недопустити до участі у майбутньому переформаті російської влади.

Що стосується Шойгу та ГРУ — там також не все є монолітним. Скоріше за все існують довгострокові і ситуативні союзи між функціонерами ГРУ та іншими гравцями. Однак, з іншого боку, Сергій Кужугетович — це людина старої «Сім’ї» і має зв’язок з Юмашевим. А у «Сім’ї» та її гаманця Дерипаски — чудові відносини з Вашингтонськими елітами.

Ну, і Наришкін — темна конячка перегонів, який з розгону врізався у процес. Нещодавно на одному не дуже відомому проекті журналістських розслідувань вийшов компромат про Года Нісанова — друга і бізнес-партнера Наришкіна.

Цікаво, що через Нісанова у Наришкіна дуже тісний та прямий контакт з керівництвом Азербайджану, який, згідно української стратегії нацбезпеки, є нашим стратегічним партнером.

За цими боями у багнюці буде цікаво спостерігати…

Джерело: ЧЕРГОВИЙПОКРАЇНІ

Лента

Спасательная операция по затонувшему возле Турции сухогрузу продолжается

Согласно заявлению спикера МИД Украины Олега Николенко, на затонувшем у берегов Турции сухогрузе «Arvin» присутствовали 10 граждан Украины. После...

Актуально