Воскресенье, 12 сентября, 2021

Росія продовжує нарощувати військову присутність в Білорусі — експерт

Must Read

Росія продовжує нарощувати військову присутність в Білорусі та планує провести військові навчання «Захід-2021» на території Західного військового округу та частково у Білорусі. Елементи інформаційної війни, яку використовує Росія. Чи є реальна загроза військового вторгнення? Чи є розвідувальні ознаки підготовки РФ до повномасштабної війни з Україною? Чи повинна Україна вже негайно реагувати на дії Росії й нарощувати свою військову присутність на Сході та Півдні? Чи повинна Україна синхронно з Росією проводити свої військові навчання?

На ці та інші питання відповідає президент Незалежного аналітичного центру геополітичних досліджень «Борисфен Інтел», очільник Головного розвідувального управління МО України у 2008–2010 рр., голова Служби зовнішньої розвідки України у 2014–2016 рр. доктор військових наук генерал-лейтенант Віктор Гвоздь.

Фото: УКРІНФОРМ

Лента

США продолжают считать «Северный поток-2» плохой сделкой

США по-прежнему считают российский газопровод «Северный поток-2» плохой сделкой и намерены продолжить противодействие проекту. Об этом заявила официальный представитель...

Актуально