Четверг, 5 августа, 2021

Українська розвідка: Росія руйнує екосистему Балтійського моря «Північним потоком 2» (фото)

Must Read

Втілення Російською Федерацією політичного проекту «Північний потік 2» не лише загрожує енергетичній безпеці країн Європи, але й несе сумнівні перспективи для підтримання рівноваги в екосистемі Балтійського моря.

singleNews

Про це повідомляє група Інформаційний спротив з посиланням на повідомлення Служби зовнішньої розвідки України.

Росія, зокрема, нехтує технологічними процедурами та екологічними обмеженнями під час добудови гілки «Б» трубопроводу. Йдеться про дотримання суднами забезпечення затвердженого маршруту під час переходу з порту Мукран (Німеччина) до місця проведення робіт у виключній морській економічній зоні Данії.

Так, упродовж останніх місяців судна «Фінвал», «Умка», криголами «Владислав Стрижов» та «Юрий Топчев» неодноразово проходили в німецьких територіальних водах через зону зимівлі птахів, рух суден якою  заборонений.

Як відомо, Росія поновила інтенсивні роботи з добудови трубопроводу «ударними темпами». На глибинах 65-70 м труба  укладається вдвічі швидше, ніж на значно менших глибинах. Такий темп обумовлений політичним рішенням – якнайшвидше завершити будівництво, за радянською традицією приурочивши його до свята дня Росії – 12 червня.

Джерело: група Інформаційний спротив

Лента

Сегодня в Вашингтоне состоится встреча главы МИД Украины и Госсекретаря США

Министр иностранных дел Украины Дмитрий Кулеба и глава Офиса Президента Андрей Ермак отправились в Вашингтон, чтобы обсудить подготовку визита...

Актуально