Понедельник, 12 апреля, 2021

Росіяни популяризують звірства своїх найманців в Сирії і заробляють на цьому гроші

Must Read

На сторінці під назвою “Спєциальниє подраздєлєнія Россіі” в російській соцмережі “Вконтактє” продаються футболки, вартістю $20, із зображенням російського найманця з ПВК “Вагнер”.

Про це повідомляє Духовний фронт України.

Цей чоловік відомий тим, що потрапив на відеозапис, на якому кілька російськомовних людей в уніформі забивають жертву кувалдою, потім відрізають їй голову ножем, відрубують руки лопатою, вішають тіло за ноги і підпалюють, супроводжуючи свої дії сміхом і схвальними вигуками.

Російська «Новая газєта» виклала в мережі два нових відео вбивства сирійця Мохаммеда Тахи Ісмаїла Аль-Абдулли (він же Хаммаді Тах Аль-Бут), здійсненого 2017 року найманцями з російської ПВК Вагнера, що належить Євгенію Прігожину – другу і «кухарю» Путіна.

У російських військових колах намагалися виправдати жорстоке вбивство жителя Сирії найманцями з ПВК «Вагнера». Як вважає ветеран одного з російських спецпідрозділів Сергій Мазур, ситуація вимагала від росіян вчинити саме так.

Лента

Иран ввел в эксплуатацию усовершенствованные центрифуги для обогащения урана

Несмотря на требования США приостановить использование усовершенствованных центрифуг для обогащения урана, на иранском ядерном объекте в Натанзе запустили цех...

Актуально