Вторник, 19 октября, 2021

В Києві презентували посібник “Міжвідомче та міжнародне співробітництво при виявленні та протидії гібридним загрозам”

Must Read

24 вересня 2021 року в Центральному будинку офіцерів ЗСУ відбулась урочиста презентація посібника для керівників державних органів “Міжвідомче та міжнародне співробітництво при виявленні та протидії гібридним загрозам”, що був підготовлений Центром оборонних реформ за підтримки Урядового офісу з євроатлантичної інтеграції та Міністерства оборони Великої Британії в рамках Платформи Україна-НАТО по вивченню досвіду гібридної війни.

В презентації взяли участь народні депутати України, представники посольств країн НАТО та ЄС, керівники та співробітники органів національної безпеки та оборони України, експерти Національного інституту стратегічних досліджень, що є партнерами Центру оборонних реформ.

Як пояснив на заході автор посібника керівник Центру оборонних реформ Олександр Данилюк, головною метою видання є надання методичної допомоги керівникам державних органів як в Україні, так і в країнах НАТО в процесах організації міжвідомчої та міжнародної взаємодії при ранньому виявленні, аналізі та прогнозуванні гібридних загроз, а також при плануванні та здійсненні заходів проактивної та реактивної мітигації, стримування та протидії таким загрозам.

Олександр Данилюк – керівник Центру оборонних реформ

Відповідно до моделей організації такої взаємодії, детально описаних в посібнику, пропонується створення Національної агенції по протидії гібридним загрозам, що має здійснювати координацію загальноурядових зусиль в цій сфері, спільний Україна-НАТО розвідувальний центр по моніторингу ворожих гібридних активностей та академічну платформу для вивчення діяльності російських спецслужб. В своїх виступах учасники презентації висловили підтримку концепції та запевнили, що продовжуватимуть співпрацю з метою її практичного втілення.

Джерело: Информационное агентство GuildHall

Лента

Алексей Копытько: В РФ набирает обороты идея вернуть государству монополию на насилие

В России набирает обороты преинтереснейший сюжет. Сеть ресурсов ГРУ активно продвигает две истории, которые органично сливаются в один нарратив...

Актуально